Adam and Eve 7

- % (0/0)
Açıklama:
Adam and Eve 7 oyunu oyna. Kahramanımız Adam, Adam and Eve 7 oyununda tarih öncesi bambaşka bir çağdan bizlere merhaba diyor. Yine kahramanımızın size çok ihtiyacı var. Çünkü Adam’ın peşinde 50 tonluk bir dinazor var ve senin bu dinazordan kaçması için Adam’a yardım etmen gerekli. Unutma, Adam’ın sana ihtiyacı var.

Adam and Eve oyunu, sitemiz içerisinde oyun severlerin en çok beğendiği oyunlar arasındadır. Adam’ın keyifli maceralarında adeta ona yol göstermen için tasarlanmış Adam and Eve oyunu, Adam and Eve 7 versiyonuyla oyunatesi.com’da seni bekliyor. Üstelik oyunatesi.com’da oyun oynamak bedava ve üyelik gerektirmiyor.

Adam and Eve oyunu, tarih öncesi çağda yaşayan mağara adamımız Adam’ın yaşadığı pekçok maceradan oluşuyor. Tüm bu maceralarda ise, Adam’ın sana ihtiyacı var. Çünkü Adam, yolculuğuna devam edebilmek için ipuçlarını birleştirmek zorunda ve bunu sensiz yapamaz. Sende daha fazla zaman kaybetmeden Adam and Eve 7 oyna ve Adam’a bu zorlu macerada yol göster!

Oyunatesi.com’da 22 farklı çeşidinin bulunduğu Adam and Eve serisi, Adam and Eve 7 versiyonuyla yine oyun severlerden tam not almayı başardı. 50 tonluk bir dinazordan kaçma gereken ve yol boyunca pek çok tehlike ile karşı karşıya gelen kahramanımız Adam, sensiz bu yolculuğunu tamamlayamaz. Sende biran önce oyunatesi.com’da Adam and Eve 7 oyna ve Adam’ı dinazor saldırısından hatta ve hatta dinazorlar tarafından ezilmekten kurtar.

Oyunatesi.com’da Adam and Eve 7 oynamak çok kolay. Oyunatesi.com, hem cep telefonundan hem de bilgisayardan Adam and Eve 7 oynayabilmen için tasarlandı. Sitemizde bulunan tüm oyunlar HTML5 olarak yüklüdür ve sitemizde flash oyun bulunmamaktadır.Sende biran önce oyunatesi.com’a gel ve üyelik derdi olmadan, para ödemeden, beklemeden Adam and Eve 7 oyna!

Oyun oynayabilmek için dakikalarca beklediğin, üye olmak zorunda olduğun hatta para ödemek zorunda kaldığın oyun sitelerini unut. Çünkü oyunatesi.com’da tüm oyunlar bedava ve üyelik gerekmiyor. Sende biran önce Adam and Eve 7 oynamaya başla ve kahramanız Adam’a peşindeki dinazordan kurtulması için ona yardımcı ol!

Kılavuz:
Adam and Eve 7 Oyna, Adam and Eve 7 Game

Kategoriler:

Adam and Eve