Adam and Eve 8

100% (1/1)
Açıklama:
Adam and Eve 8 oyunu oyna. İlkel mağara adamımız Adam, bu sefer bambaşka bir macera ile karşınızda. Adam, Adam and Eve 8 oyununda göklerde, bir bulutun tepesinde mahsur kalmış. Üstelik sen olmadan evine geri dönmesi mümkün değil. Oyunatesi.com’da biran önce oyun oynamaya başla ve Adam and Eve 8 oyununda Adam’ın ilker hayatına dönebilmesi için ona yardım et. Oyunatesi.com’da 22 farklı çeşidinin bulunduğu oyun Adam and Eve, her gün milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor ve severek oynanıyor. Adam and Eve 8 oyunu da, serinin en sevilen ve en beğenilen oyunları arasında.

Adam and Eve 8 oyununda mağara adamımız Adam, bu sefer bir bulutun üzerinde senin yardımını bekliyor. Adam’ın bu buluttan kurtulup evine geri dönebilmesi için senin pratik zekana ihtiyacı var. Bu bulmaca oyununu sende oyna ve doğru parçaları birleştir, doğru ipuçlarını eşleştirerek Adam’a yardımcı ol! Unutma, Adam’ı çıktığı her zorlu yolculukta güvendiği bir şey vardı. Ne mi? Sensin. Evet! Sen olmadan Adam hiçbir macerasını tamamlayamaz. Sende oyunatesi.com’da biran önce Adam and Eve 8 oyna ve Adam’a yine destek ol. Adam’ın eve dönmesini sağla.

Adam and Eve 8 oyunu, Adam’ın en sevilen maceralarının olduğu oyunlardan bir tanesi. Adam and Eve serisi, oyun severler tarafından milyonlara ziyaret alıyor ve bu sebeple oyun hep daha fazla geliştiriliyor. İşte serinin en güncel oyunlarından olan Adam and Eve 8 oyunu da tam da bu şekilde geliştirilmiş. Sende daha fazla vakit kaybetme ve bu maceraya katıl.

Adam and Eve oyunu, tamamen dikkat ve ilgi isteyen bir oyun. Oyundaki ipuçlarını doğru bir şekilde birleştirip, Adam’ın bu zorlu macerada ilerleyebilmesi için ona yardımcı olmalısın. Unutma, Adam her zaman senin sayende evine dönebildi. Sende oyunatesi.com’da Adam and Eve 8 oyna ve ilkel mağara adamımız Adam’ı göklerden kurtar, onu ilkel hayatına geri döndür.

Oyunatesi.com’da oyun oynamak bedava ve üyelik gerektirmiyor. Sende biran önce oyunatesi.com’da Adam and Eve 8 oyna. Üstelik oyunatesi.com’da Adam and Eve kategorisi altında 22 farklı Adam and Eve oyunu mevcut. Sende biran önce bu maceraya başla ve Adam’ın bu keyifli yolculuğunda ona ışık ol!

Kılavuz:
Adam and Eve 8 Oyna, Adam and Eve 8 Game

Kategoriler:

Adam and Eve