Angry Birds

100% (1/1)
Açıklama:
Angry Birds oyunu oyna hepimizin bir zamanlar deli gibi oynadığı, gündemde uzun zaman kalmış, bizi hem eğlendiren hem çok sinirlendiren bir oyundur! Bu oyunda çeşitli zorluklarla karşılaşacak ve bunları aşarak oyunu bitireceksiniz. Her seviye birbirinden farklı olacak ve her seviyede yıkmanız gereken bazı kuleler olacak. Bu kulelerde bazı domuzlar var ve sizin amacınız onları yok ederek en yüksek skora ulaşmak. Bunun için elinizde belli sayıda kızgın kırmızı kuşlar olacak! Bu kuşları bir sapan yardımıyla kuleye fırlatabilecek ve onu yıkmaya çalışacaksınız. Açıyı ayarlayabilmek için ekranı sağa ve sola kaydırabileceğiniz gibi size yardımcı olacak bir detay daha olacak. Bu da daha önce attığınız kuşun açısını görebilmek olacak. Eğer o kuşu hedefe ulaştıramamışsanız açıyı tekrar ona göre ayarlayabileceksiniz.

Her seviyeyi geçebilmek için bu yeşil domuzları yok etmelisiniz. Kızgın kuşlar bu yeşil domuzlara değince yok olacaklar. Bu kuşların siniri bir canlıyı yok edebilecek kadar güçlü! Onlarla oyun oynarken dikkatli olmalısınız ve daha fazla kızdırmamalısınız!

Yıllar önce oyun dünyasına giren ve kendisini oldukça sevdiren Angry Birds oyununu oynamasanız bile bir reklamda, arkadaşınızın telefonunda veya mağazalarda objelerini görmüş olabilirsiniz. Çünkü tişörtleri basılacak kadar sevildi Angry Birds. Sevimli ama sinirli kuşların dünyasında bulunmak ister miydiniz? Neden bu dünyanın bir parçası olmayasınız? Ancak baştan uyaralım, Angry Birds dünyasına girişiniz çok hızlı olacaktır ama ayrılmanız zor olabilir. Çünkü bu sinirli kuşlar adeta sizi buraya bağlayacak. Angry Birds oyununu oynarken amacınız bu sinirli kuşları fırlatarak karşınızda çeşitli objelerin üstünde veya içinde olan kuşları devirmek. Merak etmeyin, bu sinirli kuşları fırlatmanız onları daha da kızdırmayacak. Tam tersine eğer onları fırlatmazsanız daha da sinirlenebilirler, çünkü onlar diğer kuşları devirmekten mutluluk duyuyor! Peki Angry Birds nasıl oynanıyor? Sadece bilgisayarınızın faresiyle oynayabilirsiniz. Ekranda size gösterilen devrilecek kuşları fareniz ile basılı tutarak isabet alın ve farenizi bırakın. Sinirli kuşlarınız uçsun ve diğer kuşları devirsin. Angry Birds ile tanışmakta gecikmeyin, gecikirseniz daha da sinirlenebilirler! Şimdiden iyi eğlenceler!

Kılavuz:
Oyunu oynamak için mouse kullanın. Oyun Ateşi. Angry Birds Oyna, Angry Birds Oyunu, Angry Birds Game

Kategoriler:

Aksiyon Klasik