Angry Birds 2

- % (0/0)
Açıklama:
Angry Birds 2 oyunu oyna, her yaşa uygun, stratejilerle dolu bir platforma sahip enfes bir oyundur. Oyunun ilkinden çok farklı olan ikinci versiyonu sabırsızlıkla sizin oynamanızı bekliyor! Bu oyun ilkine göre çok daha farklı olacak çünkü bu sefer sapan kullanmayacaksınız!

Amacınız uçan renkli kuşu renkli sütunlar arasında olabildiğince uzağa taşımak! Bunu yaparken kuşun kanat çırpmasını kontrol edeceksiniz. Ekrana her tıkladığınızda bu kuşlar kanat çırpacak ve biraz daha yükselecek. Bu oyunda toplamanız gereken bazı nesneler de var! Bunlar birbirinden renkli paskalya yumurtaları! Bu yumurtaların hepsi birbirinden farklı ve çok göz alıcılar! Kuşu uçururken bunları da toplamalısınız. İlerledikçe turbo özelliği açılacak ve neler olduğuna inanamayacaksınız. Bu oyunda saatleriniz geçecek ve her defasında bu son oynayışım diyeceksiniz. Ama size son olmayacağının garantisini veriyoruz! Gelin ve bu eğlenceli oyunda kuşları uçururken toplayabildiğiniz kadar paskalya yumurtası toplayın! Bunu yapabilmek için el göz koordinasyonu gereklidir! Bu beceriye sahip olduğunuzu düşünüyorsanız çok iyi sonuçlar elde edeceksinizdir! Gelin ve bunu kanıtlayın.

Angry Birds hayranlarını sevindiren ama bir o kadar da şaşırtan bir oyun: Angry Birds 2. İlk oyunu ile neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alan Angry Birds oyununun ikincisini denediniz mi? Eğer denemediyseniz hemen denemeli ve tarafınızı seçmelisiniz. Çünkü çoğu oyuncu hangisinin daha güzel olduğuna karar veremiyor. Angry Birds 2 önceki oyunundan tamamen farklı bir temaya sahip. Bu sefer sinirli kuşları diğer kuşların üzerine fırlatmıyorsunuz. Bu sefer sinirli kuşların yumurta toplamalarına yardımcı oluyorsunuz. Ancak bu hayli zor. Çünkü sinirli kuşları yönlendirirken onları duvarlara çarptırmamalısınız. O zaman oyunu kaybedersiniz ve tekrardan başlamak zorunda kalırsınız. Duyduğumuza göre Angry Birds 2 oyununda kendi skorunuzu geçmek bile oldukça zormuş. Siz ne dersiniz? Angry Birds 2 oyununu oynarken bilgisayarınızın faresini kullanmalısınız. Farenize basarak sinirli kuşun yukarı doğru uçmasını sağlayacaksınız. Oldukça hassas bir dengede uçan bu kuşu yönlendirirken size iyi şanslar diliyoruz! Umarız oldukça fazla yumurta toplayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Kılavuz:
Oyunu oynamak için mouse kullanın. Oyun Ateşi. Angry Birds 2 Oyna, Angry Birds 2 Ücretsiz, Angry Birds 2 Oyunu

Kategoriler:

Aksiyon Kız