Burnin Rubber 5 Araba Yarışı

100% (1/1)
Açıklama:
Burnin Rubber 5 Araba Yarışı oyunu oyna. Burnin Rubber 5 Araba Yarışı oyunu ile 3D grafiklerin tadına vara vara bir araba yarışı oyunu oynamaya hazır olun! Emniyet kemerlerinizi bağlayın çünkü bu oyundaki hız öldürücü olacak! Oyuna başlarken ilk pistten başlayacaksınız fakat arabayı seçerken tek tercihiniz olmayacak. Oyunda parayla açabileceğiniz arabalar dışında hazır olarak açılmış bazı arabalar bulunmakta. Sizin için önemli olan kriterlerdeki arabayı seçerek nefes kesen ilk yarışa hazır olun! Turbonuzu ve ateş etmek için kullanacağınız aleti takın. Bu oyunda tek amacınız en hızlı olup yarışı birinci bitirmek olmayacak! Önünüze çıkan arabaları patlatmak için ateş edeceksiniz ve pistteki birinciliğe gidecek olan yolu açacaksınız! Oyuna başlamadan hangi silahı kullanacağınızı seçeceksiniz ve pistte arkanıza mayınlar bırakabileceksiniz. Bu mayınların üzerinden geçen arabalar patlayacak ve siz aranızdaki mesafeyi açabileceksiniz.

Fakat bunları yaparken diğer arabaların da atışlarından kaçmalısınız. Arabanızın patlaması sizi sıralamada gerilere düşürecektir. Pistteki paraları toplayarak arabanızı geliştirebilir ve daha zorlu ve eğlenceli pistlerdeki maceraları açabilirsiniz! Bol şans ve iyi eğlenceler.

Kılavuz:
Oyunu oynamak için mouse ve yön tuşlarını kullanın. Oyun Ateşi. Burnin Rubber 5 Araba Yarışı, Burnin Rubber 5 Araba Yarışı Oyna, Burnin Rubber 5 Araba Yarışı Oyunu

Kategoriler:

Araba Yarış