Candy Bubble Balon Patlatma Oyunu

100% (1/1)
Açıklama:
Candy Bubble Balon Patlatma Oyunu. Şekerlerle dolu harika eğlenceli bir maceraya hazır olun! Vaktinizin çoğunu eğlenceli bir şekilde geçirebileceğiniz bir şeker patlatma oyunu bu! Üstelik bu oyunun Türkçe desteği ile kaçıracağınız hiçbir nokta olmayacak. Sizden istenenleri tam olarak anlayacaksınız ve anlamanın tadına varacaksınız. Tabii ki tadını çıkarmak için bu oyunda iyice ilerlemek gerekiyor. İlk seviyeye başlarken size ufak taktikler verilecek. Bunlardan biri de aynı renkte üç şekeri birleştirmek olacak. Rengarenk şekerlerden en az üç tanesi birleşince patlayacaklar ve bir daha size bağ olmayacaklar! Siz geliştikçe gelişeceksiniz. Diğer seviyelere ulaşmak için ciddi çaba sarf etmelisiniz. İlk seviyeler kolay olabilir ama diğerlerinin öyle olduğundan şüpheliyiz! Kimler bu oyunun üstesinden gelebilecek? Umarım bir fikriniz vardır ve o kişi sizsinizdir! Ekranda iki şeker görebileceksiniz. Biri sizin attığınız olacak. Diğeri de atacağınız şeker olacak. Buna göre renkleri ayarlayıp taktiğinizi oluşturabileceksiniz. Ekranda aynı şekerlerden hiç kalmazsa endişelenmeyin. Şekerlerin rengi size uygun olarak değişecek. Her şeyi çok kolay olan bu oyunda ilerlemeye ne dersiniz?


Rengarenk ve mükemmel bir oyun oynamaya hazır mısınız? Zorlu alanlara ulaşmak için baloncukları duvarlara fırlatarak sıçratın. Üstelik tamamen türkçe bir oyun. Patlatmak için aynı türden en az 3 şeker baloncuğunu eşleştirin. Lezzetli bonus puanlar kazanmak için büyük şeker kümelerini düşürmeye çalışın ve ilerlemek için seviyenin hedefini tamamlayın. Kaç seviye bitirebilirsin?

Kılavuz:
Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle. . Candy Bubble Game Play.

Kategoriler:

Balon Patlatma