Elmayı Yakala 2

- % (0/0)
Açıklama:
Elmayı Yakala 2 oyna. Kirpilerin normalde süper kahramanımız dışında her şeyi yemediğini herkes bilir. Elmayı Yakala 2 oynayın ve unutmayın, günde bir elma doktoru sizden uzak tutar!

Sevimli bir tilki ile ormanda elma toplama macerasına katılmak ister misiniz? Bu macerada sevimli tilkimizin çeşitli tehlikeli yaratıkları ve engelleri geçip elmaları toplaması gerekiyor. Bu yolda ona yardım etmelisiniz. Çünkü orman çok tehlikeli. Tilkimize yardım ederken ormandaki çeşitli eşyaların ve hayvanların yardımını alacağız. Bir pervaneyi çalıştırarak tilkimizin o yönde ilerlemesini sağlayabilir, tehlikeli bir yılanı uyandırarak bizi istediğimiz yere çekmesini sağlayabiliriz. Ama yılana dikkat edin. Çünkü onun amacı bize yardım etmek değil, onun amacı tilkiyi yemek! Bu yüzden yılana çok yaklaşmayın. Tüm bunları yaparken farenizin sol tuşunu kullanmalısınız. Pervaneyi çalıştırmak için, baykuşu veya yılanı uyandırmak için farenizi kullanın. Ayrıca yolda topladığınız balonları kullanarak havadaki elmalara ulaşabilirsiniz. Balonlar uçmanızı sağlayacaktır. Oldukça zor bir macera. Gerçekten cesur bir maceracıysanız bu oyun tam sizlik. Şimdiden iyi oyunlar dileriz!

Kılavuz:
Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle

Kategoriler:

Arcade Macera Puzzle