İpi Kes 2

100% (1/1)
Açıklama:
İpi kes 2 oyunu oyna. Yeni karakterler, taze oyun öğeleri ve zorlu görevlerle şeker toplama hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Cut the Rope 2 HTML5, dünya çapında milyonlarca oyuncuyu memnun eden, fiziğe dayalı şekerleme olayına yeni zorluklar ve beklenmedik engeller getiriyor! Cut the Rope'u seviyorsanız, Cut the Rope 2'yi de seveceksiniz!

İpi Kes 2 şekerlerle karnını doyurmak isteyen sevimli bir canavarın bulmaca oyunudur. Bu bulmaca oyununda amacınız sevimli canavarın karnını doyurmak. Sevimli canavarın karnını doyurmak ise zaman zaman kolay zaman zaman ise oldukça zor. Çünkü sevimli canavarın yemek istediği şekerler tepede iplere bağlı şekilde duruyor. Eğer doğru ipi keserseniz şeker doğrudan sevimli canavarın ağzına düşecek ve iştahla yiyecek. Ancak yanlış ipi keserseniz şeker aşağı doğru düşecek ve canavar aç kalacak. Bu yüzden hangi ipi kestiğiniz, kestiğiniz ipin ne tarafa doğru sallandığı ve nereye düştüğü çok önemli. Fizik kanunlarının geçerli olduğu İpi Kes 2 oyununda birazcık düşünerek doğru ipi kesebilirsiniz. Kestiğiniz ipten düşen şeker eğer yıldızlara denk gelirse ekstradan yıldız toplayabilir ve yüksek puanla geçebilirsiniz bölümü. İpi Kes 2 oyununu oynamak içinse sadece bilgisayarınızın faresi yeterli olacaktır. Farenizi kesmek istediğiniz ipin üzerine getirin ve tıklayın. Bu kadar basit. İyi oyunlar dileriz!

Kılavuz:
İpi Kes 2. Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle

Kategoriler:

Çocuk Oyunları Macera