İpi Kes Büyü

0% (0/1)
Açıklama:
İpi Kes Büyü oyna. Om Nom'un en yeni macerasına katılın ve sevimli küçük canavarın kötü bir büyücü tarafından çalınan şekerleri kurtarmasına yardımcı olmak için onu sihirli formlara dönüştürün! Büyülü bir aksilik, Om Nom'u yanlışlıkla her yaştan oyuncu için zorlu bulmacalarla dolu mistik bir dünyaya ışınladı. Kötü bir büyücünün hilelerini ve tuzaklarını çözmek için Om Nom'un yeni becerilerini kullanabilir misin?

Büyülerle dolu bir dünyada yeşil, sevimli bir canavarın karnını doyurmak istemez misiniz? Oldukça iştahlı, sevimli canavarımızın karnını doyurma bu sefer biraz zor olacak. Çünkü kötü bir büyücü sevimli canavarımızın şekerlerini çok zor şekilde bağlamış. Sevimli canavarımızın bu yolu tek başına atlatmasının imkanı yok. Sevimli canavarın karnını doyurabilmesi ve şekerlerine kavuşabilmesi için bağlı oldukları iplerin kesilmesi gerekiyor. Bu ipleri bilgisayarınızın faresiyle üzerlerine tıklayarak rahatlıkla kesebilirsiniz. Ancak şekerlerin nereye isabet edeceğini de düşünmelisiniz. Üstelik şekerleri kesmeden önce sevimli canavarın nerede olduğuna dikkat etmelisiniz. Çünkü bazen sevimli canavar da iplerle bağlı bir yerde bekliyor olabilir ve o zaman sizin oradaki iplere de müdahale etmeniz gerekebilir. Büyülü bir dünya demiştik, büyüler sayesinde sevimli canavarımız şekil değiştirebiliyor. Mesela uçabilen bir civciv olabiliyor! Çok tatlı değil mi? O halde yardım etmek için zaman kaybetmeyin. İyi oyunlar!

Kılavuz:
İpi Kes Büyü. Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle

Kategoriler:

Arcade Macera Puzzle