Iron Snout

100% (1/1)
Açıklama:
Iron Snout oyunu oyna. Vaktinizi harika geçirebileceğiniz bu oyunda karakteriniz sevimli bir domuz olacak. Bu domuz ormanda kaybolmuş ve elbette doğal seçilim gereği onu yemek isteyen birçok kurt var! Bu kurtlara karşı kendinizi savunmalı ve dövüş sanatını bir an önce öğrenmelisiniz. Bu kurtlar ellerinde baltalar ve testerelerle geliyor. Hatta işi abartıp füzeyle gelen bile var! Olacak iş değil. Siz ise oyuna başlarken bir eğitmen yardımı ile tuşları kullanmayı öğreneceksiniz. Uçan tekmeyi, art arda tekme atmayı, yumruk atmayı ve diğer birçok hareketi öğrenecek ve bu kurtlara gününü göstereceksiniz! Bunu yapabilmek için oyuna başlarken verilen talimatları iyice anlamalısınız. Size kolaylık sağlamak adına bir ipucu vermek gerekirse o da elinde iki öldürücü alet olan kurtların birini size fırlatmak için kullanacağıdır! Bu kurtlara ayrıca dikkat etmeli ve fırlattıkları aletlerden kaçmalısınız.

Domuz karakterinin belli bir canı var ve bunu ekranın solundan takip edebilirsiniz. Bu canlar alışıldığı üzere kalp değil pastırma şeklindeler! Zaten bir domuzun canı başka ne ile gösterilebilirdi ki?

Iron Snout ile sokakta, ormanda ve daha çeşitli yerlerde dövüşmeye hazır mısınız? Umarız ki hazırsınızdır çünkü bu oyun sizi zorlu bir dövüşe davet ediyor. Üstelik düşmanlarınızdan birkaç yumruk yeme ihtimaliniz de var. Bunu göze alıyorsanız ısınmaya başlayın deriz. Pembe renkli bir domuzu canlandırdığınız bu oyunda karşınıza birbirinden sevimsiz tilkiler gelecek. Bu tilkiler bazen kaykaylarıyla bazen çantalarıyla bazen sopalarıya saldıracak size. Bu sevimsiz düşmanlarınızı hakladıktan sonra eşyalarını alabiliyor ve o eşyalarla saldırabiliyorsunuz. Oyunun en eğlenceli kısmı! Çünkü bazen elinize bir sopa geçebiliyor ve onunla saldırarak vuruşunuzu daha şiddetli yapabiliyorsunuz. Oyun ekranının sol üstünde ise kendi canınızı gösteren barı görebilirsiniz. Iron Snout oynarken klavyenizin yön tuşlarını kullanmalısınız. Yön tuşlarıyla çeşitli kombinasyonlar yaparak farklı dövüş teknikleri uygulayabilirsiniz, mesela ikili uçan tekme atabilirsiniz. Iron Snout'u eğlenceli kılan diğer bir özellik ise çeşitli dövüş teknikleri. Çok eğleneceğinizden eminiz! Ancak gözünüzü açık tutun havadan bile saldırı olabilir. Şimdiden iyi eğlenceler!

Kılavuz:
Oyunu oynamak için yön tuşlarını kullanın. Oyun Ateşi. Iron Snout, Iron Snout Oyna, Iron Snout Oyunu

Kategoriler:

Aksiyon