Işık Tanrısı

- % (0/0)
Açıklama:
Işık Tanrısı oyna. Arkanıza yaslanın ve eşsiz çevre keşif oyunu, muhteşem grafikleri ve elektronik müzik keyfini, UNKLE tarafından yaratılan özel film müziği ile fizik bulmaca türünü yeniden dirilten oyun God of Light dünyasına dalın.

Evreni yaklaşan karanlıktan kurtarma yolunda sevimli oyun maskotu Shiny'a katılın. Çeşitli heyecan verici oyun dünyalarında ve akıllara durgunluk veren bulmacalarla düzinelerce seviyede oynayın. Amacınız, Yaşam Kaynaklarını harekete geçirmek ve evrene ışığı geri getirmek için ışık enerjisinin ışınlarını yansıtan, bölen, birleştiren, boyayan, büken ve ışınlayan oyun nesneleri aramak, oyun seviyelerini keşfetmek.

Tüm Işık Tanrısı bölümünü ücretsiz oynayın ve toplanan Ateşböceklerini kullanarak veya uygulama içi satın alma ile Taş, Azure, Dondurulmuş ve Uzay Ağaçlarında düzinelerce ek seviyenin kilidini açın. Bu oyun, harika bir oyun deneyimi söz konusu olduğunda size sunmaktan daha fazlasını yapıyor, peki ne bekliyorsunuz? Harika bir yolculuğa hazır olun. Işık Tanrısı Olun!

Kılavuz:
Işık Tanrısı. Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle

Kategoriler:

Macera Puzzle