Kitty Bubbles Balon Patlatma Oyunu

- % (0/0)
Açıklama:
Sevimli bir kediyle çok eğlenceli ve aksiyonlu bir maceraya hazır olun! Bu oyunda bir kedicikle ip yumakları ile oynayacaksınız. Anlaşılan o ki kedinin çok canı sıkılmış. Zaten evcil hayvanlar oyunlara çok düşkünlerdir. Gelin ve bu tatlı kediyi biraz eğlendirelim! Amacınız elinizde bulunan ip yumaklarından aynı olanlarını birleştirmek. Bunu yaparken atışınızın açısını belirleyeceksiniz. Bu açıyı atış yaparken göreceksiniz. Doğru eşleştirme yaptığınızda yumaklar ortadan kalkacak! İkiden fazla yumağı bir araya getirmelisiniz. Siz komutu vereceksiniz bu sevimli kedi de atışı yapacak. Vakit geçirmek için harika bir oyun! Gelin ve evde oturduğunuz için sıkılan canınızı biraz eğlendirin! Eğer atış açınızda o yumak renginden bulamazsanız duvarlara çarptırıp gönderebilirsiniz. Ama bu gerçekten ustalık ister! Kendinize bu kadar güveniyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu oyunu oynamalısınız! En yüksek hangi skoru yapabileceğinizi kanıtlamalısınız. Ya da kendinizi geçebileceğinizi kanıtlamalısınız. En iyisi mi olacaksınız yoksa orta seviye bir oyuncu mu? Kendi skorunuzla rekabet halindeyken eğlenceyi de es geçmeyin! Bu kedi sadece oyun istiyor!
Kitty Bubbles Balon Patlatma Oyunu. Bu minik yarama kedi ip yumaklarıyla oynamak istiyor! Bu sevimli balon atıcıdaki göreviniz, onları sahadan çıkarmak için en az 3 aynı renkli yün topunu eşleştirmektir. Bonus puanlar kazanmak için büyük kümeler bırakın ve tüm alanı temizlemeye çalışın. Mükemmel bir yüksek puan alabilir misin?

Kılavuz:
Kontrol için mouse kullanmalısınız. Kitty Bubbles Game Play. Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle

Kategoriler:

Balon Patlatma