Sea Bubble Shooter Balon Patlatma Oyunu

- % (0/0)
Açıklama:
Baloncuk patlatma oyunları hepimizin sevdiği vakit geçirmek için harika olan oyunlardır. Siz sevmiyor musunuz? Bu oyunla artık bu tarz oyunları seveceğinizi garanti ederiz. Üstelik sitemizde bu tarz oyunları bolca bulabilir ve en sevdiğiniz oyunu belirleyebilirsiniz! Sıra bunda! Bu oyunda sevimli bir arka plan göreceksiniz. Denizin altında bir balon patlatmaca oyunu nasıl sevimli olmaz ki! Oyuna başlarken eğitim aşaması göreceksiniz. Oyunun mantığını zaten biliyorsunuzdur ama bu oyun biraz farklı olduğu için bu aşamayı da oynamalısınız! Her seviyede belli sayıda baloncuğunuz var ve bunlarla tüm seviyeyi tamamlamalısınız. Doğru yerlerden doğru atışlar yaparsanız bu çok kolay olacak. Ama dikkat emeniz gereken asıl şey ortadaki yıldız! Tüm baloncuklar platformdan düştüğünde sona kalan baloncuğunuzu bu yıldızın etrafındaki katmanı kırmak için kullanmalısınız! Bu yıldız sizin oyunu üç yıldızla tamamlamanız için gereken son yıldız. Almasanız da olur fakat neden oyunun en iyisi siz olmayasınız? Bazı seviyeler çok kolayken bazıları çok zor olacak. Zor seviyelere hazırlıklı olmalısınız bu yüzden her bölüme başlamadan size süper güçler gelecek. Bunlardan istediğinizi alın ve zorlandığınız yerlerde kullanın!

Sea Bubble Shooter Balon Patlatma oyna. En eğlenceli en güzel balon patlatma oyunlarından bir tanesine daha hoş geldiniz. Okyanusa dalın ve su altı macerasına çıkın! Bu sevimli Bubble Shooter oyununda göreviniz, balonların arasına saklanmış dönen alanın ortasındaki yıldızı temizlemek. Dikkatlice hedefleyin ve en az 3 aynı renkli balonu eşleştirin. Altın kabukları toplayın ve zor seviyelerde ustalaşmanıza yardımcı olabilecek güçlü yükseltmeler satın alın. Tüm alanların kilidini açabilir ve her seviyede 3 yıldız kazanabilir misiniz? Şimdiden iyi eğlenceler!

Kılavuz:
Kontrol için mouse kullanmalısınız. Sea Bubble Shooter Game Play. Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle

Kategoriler:

Balon Patlatma