Smarty Bubbles 2 Balon Patlatma Oyunu

- % (0/0)
Açıklama:
Smarty Bubbles 2 Balon Patlatma Oyunu. Ailecek oynanabilecek mükemmel bir oyun. Aynı renkteki en az 3 topu birleştirin ve tüm baloncukları patlatmaya çalışın. Ne kadar ileri gideceksin? Kendini test et! Klasik balon patlatma oyunlarının aksine burada zamana karşı yarışıyorsunuz. Baloncuklar çizgiye yaklaşmadan onları yok etmelisiniz.
Smarty Bubbles 2 oynayabileceğiniz en güzel balon patlatma oyunlarından bir tanesi. Oyunda yüzlerce etapda yüzlerce görev seni bekliyor. Smarty Bubbles 2 ayrıca HTML5 bir oyun olduğu için hem bilgisayarda hem cep telefonlarında rahatlıkla oynanabilir. Smarty Bubbles 2 yi diğer balon patlatma oyunlarından ayıran özelliği ise balonların yani topların hareket halinde oluşu. Standart balon patlatma oyunlarında balonlar genelde yukarıda sabittir. Smarty Bubbles 2 de ise bolanlar durmadan yukarıdan akıyor, hepsini bir an önce patlatmalısınız, yoksa yanarsınız.

Toplar hızlıca yukarıdan aşağı indiği için hızlı ve dikkatli olmalısınız, aynı renk topları grup halinde patlatmaya çalışın. Sarı, mavi, yeşil yani tek renk toplar birlikte aynı grubu patlatabilir. Sizlere ayrıca şöle bir müjdemiz varkı o da renkli toplar. Oyun içinde karşınıza çıkacak olan rengarenk topları vurmanız durumda tüm topları patlatabilirsiniz. Smarty Bubbles 2 boş vakitlerinizde eğlenmek için oynabileceğiniz harika bir oyun. İyi eğlenceler.

Kılavuz:
Oyun Ateşi ile online ücretsiz oyun oyna. Oyunlarımız tüm tarayıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. En kral en güzel oyunlar sizinle. . Smarty Bubbles 2 Game Play.

Kategoriler:

Balon Patlatma