Temple Run 2

50% (1/2)
Açıklama:
Temple Run 2 oyunu oyna. Tüm dünyayı aynı anda etkisi altında bırakan, keyifli bir macera oyunudur. Temple Run 2, başarılı grafikleri ve müzikleriyle her yaştan oyuncunun favorisi haline gelmiştir. Eğer sizde bu maceraya girmek için kendinizi hazır hissediyorsanız koşu ayakkabılarınızı giymenizi öneririz. Çünkü Temple Run 2 oyununu oynarken kendinizi ıssız bir tapınakta bulacaksınız. Issız dedik ancak yalnız değilsiniz. Büyülenmiş goriller sizin peşinizde. Bu nedenle hiç duraksamadan koşmanız gerekiyor. Koştuğunuz yol ise engellerle ve altınlarla dolu. Koştuğunuz yol boyunca ne kadar çok altın toplarsanız o kadar iyi. Ayrıca bu tapınak tam anlamıyla tuzaklarla dolu. Karşınıza püsküren ateşler çıkabilir, ağaç köklerine takılabilir, şelalelere kapılabilirsiniz. Bu yüzden gözünüz hep ufukta olsun. Tabi ansızın biten yollardan bahsetmiyoruz bile. Temple Run 2 oyununu telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızın yön tuşlarını kullanarak karakterinizi yönlendirebilirsiniz. Bu ıssız tapınakta iyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Temple Run 2 oyunu ile sonu gelmeyen bir maceraya atılmak üzeresiniz! Bu gerçekten de sonu olmayan bir macera ve sizin ne kadar ilerleyebileceğinizle alakalı bir oyun! Oyuna ilk başlarken bir eğitmen yardımı ile oyunu çözmeye çalışacaksınız. Zıplamanız gereken yerlerde nasıl zıplayacağınızı, bir tarafa dönmeniz gereken yerlerde nasıl döneceğinizi öğreneceksiniz. Bazen bir ipe asılıp karşı tarafa geçeceksiniz. Bu gerçekten zorlu bir platform olacak ve gittikçe hızlanacak. Bu demek oluyor ki konsantrenizi gittikçe artırmalısınız. Tüm bu zorluklara rağmen en önemli engel sizin peşinizde olan bir canavar olması! Bu canavarın mağarasında yiyecek bulmak için gittiniz fakat şanssız bir gününüzdeydiniz! Canavar o saatte mağarasındaydı! Çocuklarını kaçıracağınızı düşündü ve sizi kovalayacak. Ona yakalanmamak için engelleri sorunsuz aşmalısınız ve kaçabildiğiniz kadar kaçmalısınız! Avcı olmaya çalışırken av olabilirsiniz! Oyun içinde toplamanız gereken altınlar vardır. Bu altınlar sol panelde olduğu gibi siz topladıkça yükselirler ve bir süper gücü açabilmenizde yardımcı olurlar. Süper gücünüzü değiştirebileceğiniz gibi karakterinizin özelliklerini de güçlendirebilirsiniz.

Kılavuz:
Temple Run 2 Oyna, Temple Run 2 Oyunu, Temple Run 2 Game, Temple Run 2 Bedava. Oyunu oynamak için bilgisayarınızın yön tuşlarını kullanın. Oyun Ateşi.

Kategoriler:

Aksiyon