TenTrix

100% (1/1)
Açıklama:
TenTrix oyna. Karşınızda yeni nesil bir tetris oyunu var. TenTrix, eski tetris oyununa yeni, modern ve tam anlamıyla dijital bir atmosfer kazandırmış. Şekilleri oyun ekranına yerleştirmek zaten çoğumuzun en sevdiği şeylerden birisi iken canlı ve metalik renkler ile oldukça keyifli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. TenTrix'i oynarken fareniz ile şekilleri ekrana yerleştirin ve sıradaki şekilleri heyecanla bekleyin. Muhteşem grafikleri, canlı görsel çizimleri ile hem bilgisayarda, hem mobil cihazlarda oynayabileceğiniz muhteşem bir oyun.

Oyunda objeler bildiğimiz tetris oyunundan biraz daha farklı bir şekilde diziliyor. Eski tetris oyununda bloklar yukarıdan aşağıya inerken, TenTrix oyununda ise kenarda, sizin istediğiniz karelere yerleştirilmeyi bekliyor. TenTrix oyunu basit görünmesine karşın oldukça zorlayıcı bir oyun. Oyunun amacı ise size verilen blokları düzleme yerleştirmeniz, satır veya sütunların tam dolması durumunda o alan patlayarak yok oluyot ve burum kendini devamlı tekrarlıyor. Dünyanın en çok sevilen puzzle oyunlarından biri olan TenTrix'de rekorlar kırmaya ve zekanı zorlamaya hazır mısın ? Şimdiden keyifli oyunlar!

Kılavuz:
Oyunu oynamak için mouse kullanın. Oyun Ateşi. TenTrix Oyna, TenTrix HTML5, TenTrix Game, TenTrix Ücretsiz Oyna, TenTrix Bedava Oyna

Kategoriler:

Klasik Puzzle